להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


 

חדשות

Back
דף הבית  >>  חדשות
סדנאות העשרה במועדוני נשים בת"א
במהלך חודשי נובמבר - פברואר מתקיימים סדנאות בנושאי תקשורת והתמודדות עם שינויים ב 3 מועדני נשים בת"א.

סדנה לעזרה עצמית לנשים חד הוריות באשדוד נפתחה ב 6.12
הסדנה עוסקת בהעצמה ובהכשרה נשים לנקוט גישה פרואקטיבית , ליזום ולהוביל את עצמן לקום טוב יותר ועצמאי יותר. נושאי הסדנה: 1.אסרטיביות וגבולות בחיי. 2.התמודדות עם קונפליקטים : אבחון דפוס אישי להתמודדות מ אישית במצבי קונפליקט 3.כלים פרקטיים לניהול דיאלוג . 4.מיומנויות העידוד ,מוטיבציה פנימית וחיצונית :התמודדות עם תקיעויות והתנגדויות בתהליך. 5. כיצד להכניס שינוי לחיי 6 הפיכת משבר לצמיחה 7. נבואה שמגשימה את עצמה, חלומות ופחדים :

סדנאות להתחדשות עירונית נפתחו בקרית גת מיד לאחר חג החנוכה
המטרה: הקניית ידע בנושא התחדשות עירונית בדגש על תכניות תמ"א 38 ופינוי בינוי והובלת הדיירים לשת"פ ע"י התושבים, משתתפי הסדנה .

סדנה נשים חונכות נשים נפתחה ב1.11 בנתניה
נשים שעברו סדנה להעצמה ע"י מכון יוספטל , יחנכו ויעצימו נשים אחרות מתוך הקהילה ליותר עצמאות, יזמות והשגת מטרות החשובות להן .

סדנה לפיתוח מנהיגות קהילתית נפתחה ב 1.11 באור יהודה
מטרות הסדנה: א. גיבוש וחיזוק הערך העצמי והיעילות העצמית של המשתתפים. ב.השתתפות ושותפות תושבים המשפיעים על קידום צרכיהם וערכיהם. ג. פיתוח וגיבוש חזון לקהילה. ד. בניית שיתוף פעולה אפקטיבי עם בעלי תפקידים ברשות. ה. הקניית כלים ויכולת לאיתור צרכים, תכנון וכתיבת תוכניות אופרטיביות (תוכניות הנגזרות מצרכים, ערכים וחזון).

סדנה להתנהגות כלכלית נבונה החלה ב 18.9 באשדוד
המחקרים הכלכליים בשנים האחרונות מגלים צורות שונות של התנהגות לא רציונלית, התנהגות שפוגעת באדם עצמו ולאו דווקא כזאת שמתאפיינת בהתנהגות הגיונית, נבונה ומקדמת. הסדנה החווייתית לחינוך פיננסי והתנהגות כלכלית נבונה, "משרטטת" את הדרך החוצה ממעגל "האין" והלחצים הכלכליים והמתחים הנלווים. המשתתפים יחשפו למידע הכלכלי הדרוש והפתרונות הקיימים בעולם הפיננסי, יפתחו חשיבה רציונלית המבוססת על מידע מדויק, מחקר שוק ומודעות ל"מלכודות הפנימיות והחיצוניות הקיימות בדרך לקבלת החלטות כספיות תוך התנסות מעשית בתכנון אישי כלכלי נבון, להגשמת השאיפות הכלכליות המשמעותיות ביותר עבורם.

סדנה להתנהלות כלכלית נבונה לעובדי סניף רמי לוי צפון
בתאריך 20.6 נפתחה סדרה של סדנאות לעובדים במטרה להקנות לעובדים ידע וכלים להתנהגות כלכלית נבונה, העלאת המודעות לשימוש נבון בכסף ומודעות לסיכונים בכסף.

סדנה לשיווק פעילות קהילתית החלה ב 23.6 בראשון לציון
מטרת הסדנה להקנות כלים לניהול תהליך עבודה לבניית אסטרטגיה שיווקית ומהלך מיתוג ליוזמה ופעילות " בנק הזמן".

תהליך למיפוי צורכי כלל הקהילה הקווקזית באור עקיבא החל ב 2.6.
התהליך בשיתוף המחלקה לעבודה קהילתית באור עקיבא ויו"ר הארגון הארצי של קהילת הקווקזים בארץ החל במטרה לאתר ולזהות את הצרכים של קבוצות הגיל השונות בקהילה נכון להיום, במטרה לפתח תהליכים ומענים רלוונטיים לקידומם בחיים האישיים ובחברה.

שולחנות עגולים למנהלי בתי הספר התיכוניים בתל אביב
המכון ע"ש ד"ר גיורא יוספטל בשיתוף מנהלת תחום משאבי קהילה ויועצת רה"ע למגדר גב' רותי סופר קיימו מפגש שולחנות עגולים של מנהלי בתי ספר תיכון במטרת לפתוח תהליך לפיתוח תרבות ארגונית יוזמת ומקדמת שוויון מגדרי בכל תחומי החיים בחברה הישראלית בבתי הספר.

מי ראוי להיות מנהיג ? "האיש היודע" (אפלטון)
סדנה לפיתוח מנהיגות נוער החלה ב 2.5 בגדרה. מטרת הסדנה היא הכשרה בני נוער והעצמתם למנהיגות מתמירה המשפיעה ומובילה שינויים בתחומים שונים (בבית הספר, בתנועות הנוער, בקהילה, בצבא ובאוניברסיטה) בקהילה ובחברה הישראלית .

תהליך פיתוח ארגוני של אגף חופים באשדוד נמשך זו השנה השנייה
מטרת התהליך היא עמידה בדרישות של מעמד "דגל כחול" שקיבלו כל חופי אשדוד, שיפור ופיתוח השירותים והגישה השרירותית של עובדי אגף חופים.

סדנה להעצמת פעילים קהילתיים באמצעות הובלת פרויקטים קהילתיים נפתחה ב- 3.5 בבית שאן
מטרות הסדנה: א. גיבוש וחיזוק הערך העצמי והיעילות העצמית של המשתתפים באמצעות פרויקטים קהילתיים. ב.בניית שיתוף פעולה אפקטיבי עם בעלי תפקידים ברשות. ג. הקניית יכולת לאיתור צרכים, תכנון וכתיבת תוכניות אופרטיביות (תוכניות הנגזרות מהחזון). קידום קבוצות הפועלות בבית שאן למען הקהילה באמצעות פרויקטים קהילתיים הניתנים להשגה בטווח של חודשים בודדים ובעלי נראות ומועילות בקהילה ה.מתן כלים מעשיים לפיתוח פרויקטים קהילתיים.

סדנה להכשרת מתנדבים בתל אביב התקיימה ב -23.2.16
מטרת הסדנה: הקנית ידע ופיתוח מיומנויות לתקשורת בינאישית וחיובית בפרויקט "קו קשר". הסדנה מורכבת משני רכיבים: ברכיב הראשון נעסוק בהקניית מושגים בסיסיים בניהול תקשורת בינאישית חיובית בדגש על הקשבה ככלי מרכזי, הקשבה לתוכן ולאינטונציה בהיעדר יכולת לראות את שפת הגוף של הדוברים. מקדמי וחסמי תקשורת, עידוד , אמפטיה, "רעשים" בתקשורת (אצל המוען, מסר, ערוץ, נמען ומשוב). ברכיב השני של הסדנה יתרגלו המשתתפים סימולציות של שיחות (גב לגב) תוך למידה ממשוב הדדי.

סדנת הכשרת מתנדבי זכויות תושבים בנושא התחדשות עירונית בת"א תפתח ב 15.2.16
מטרת הסדנה היא 1.הקניית מידע למתנדבים בנושא התחדשות עירונית בדגש על תכניות תמ"א 38 ופינוי בינוי להדרכת דיירים שדירותיהן בעלי פוטנציאל להתחדשות עירונית. 2.חשיפת המתנדבים לעולם המושגים – שפה של הנושא התחדשות עירונית. 3.היכרות כללית עם ההיבטים המשפטיים. 4.היכרות עם הגורמים המעורבים בתהליך ההתחדשות העירונית.

תהליך להגדרת ייעודו ואופיו של בית ספר באר גנים החל ב 14.2.16
התהליך יכלול הורים, צוות ההוראה ואנשי חינוך במסגרת דיונים סביב שולחנות עגולים בניסיון ללמוד ולהגדיר את ייעודו של בית הספר במאה 21 ואת אופיו כבית ספר משלב.

סדנה יישובית מבוססת פרויקטים נפתחה באשדוד ב- 3.2.16
המתודה של ניהול פרויקטים היא שיטה אשר מיועדת לתכנון ופיקוח על ביצוע הפרויקט או המשימות בפרויקטים מורכבים. משימות אלו צריכות להתבצע בהתאם ללוח זמנים קבוע ולעמוד בממדי הערכה בקרה ומעקב שנקבעו מראש. בכל פרויקט יש לתכנן ולהגדיר תוכנית פעולה אשר כוללת: יעדים , תפוקות, כלי הערכה, משאבים ולוחות זמנים. לפיכך הנושאים אשר יינתנו בקורס הם העקרונות הבסיסים בניהול פרויקטים. אנו במכון יוספטל מאמינים בתפיסה הפרו-אקטיבית (נקיטת יוזמה ולקיחת אחריות) המציבה את היחיד בתפקיד ה"נהג (מנהיג) של חייו", וממנה עולה הצורך שהקהילה תפתח ותצמיח את חבריה ותטפח בה מנהיגות חברתית. מנהיגות כזו תדע לזהות ולסמן את חזון הקהילה ולפעול למימושו באופן שיטתי ועקבי, באמצעות שיתופי פעולה של כלל חברי הקהילה ומוסדותיה, ובאמצעות הובלת תוכניות עבודה אופרטיביות.

סדנה לפיתוח מנהיגות נשים עצמאיות החלה בנתניה
הסדנה מכוונת לפיתוח פעילות/מנהיגות חד הוריות לשינוי מודעות והתפיסה העצמית של אוכלוסיית החד הוריות במרכז המשפחה בנתניה. פיתוח התפיסה הפרואקטיבית (יוזמה ואחריות)לפיה פעילות/מנהיגות החד הוריות יובילו תהליכי שינוי במטרה לשפר את איכות ורמת חייהן וחיי אוכלוסיית החד הוריות ברעננה. הסדנה מפתחת את החשיבה, הלמידה ותכנון פעולה לחלק מהצרכים המיוחדים והרלוונטיים של המשתתפות כחד הוריות .הסדנה תעודד ותפתח את היכולת לשלב את הצמיחה והגדילה האישית /חברתית .

החלה הדרכה לגיבוש תוכנית מיתוג ושיווק למרכז אופק גדרה
תוכנית להדרכה וגיבוש תוכנית מיתוג ושיווק למרכז מרשמלו ומרכז אופק בגדרה לשנת 2016 במטרה למתג ולשווק לכלל אוכלוסיה את מגוון השירותים והפעילויות הניתנות בשני המרכזים.

סדנה לפיתוח מנהיגי תרבות הדיור החלה ב 12.1.16 בקריית גת
מטרות הסדנה: •פיתוח וטיפוח מנהיגי ועדי בתים •העמקת התודעה וטיפוח תרבות הדיור בקרב דיירי הבתים באמצעות פיתוח מנהיגות ועדי בתים •ניהול יעיל ואפקטיבי של הבית המשותף באמצעות יצירת אקלים של הדברות ודיאלוג בין הדיירים.

מספר עמודים: 4
הקודם    1  2  3 4    הבא   
 
להצטרפות לרשימת התפוצה 
השאר פרטים
השאר את פרטי הדוא"ל שלך כאן >>  © כל הזכויות שמורות למכון ע"ש גיורא יוספטל
 
                 
                                  

צור קשר

 
yoseftal73@gmail.com
ת.ד. 107 גדרה
03-5346465
לייבסיטי - בניית אתרים