להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


 

חדשות

Back
דף הבית  >>  חדשות
מדיטציה - סדנה חדשה במכון יוספטל
בחיים האינטנסיביים שאנחנו מלאי קבלת החלטות ועשייה יש צורך בפסק זמן לגוף ולנפש. מדיטציה... למצוא את השקט פנימה, להרפות מהדאגות והמחשבות, להשקיט את הראש. מחקרים מראים שתרגול מדיטציה עוזר לריכוז, משפר את המערכת החיסונית ומעלה את מצב הרוח.

הכשרת צוותים לניהול מצבי משבר ולשעת חירום
הגדרות למצבי משבר וחירום •מצב שבו נשקפת סכנת ברורה ומידית לבריאות (פיזית ונפשית) או/ו לחיים . •מצב שבו יש נפגעים (פיזית/ נפשית), או/ו אובדן חיים. •אסון טבע ואירוע בטיחותי/בטחוני. אסון טרגי משפחתי/קהילתי. מטרת ההכשרה : להעניק ידע, כלים ופיתוח מיומנויות לראשי צוותי ולמנהיגות מתנדבת מהקהילה לנהל מצבי משבר ומצבי חירום, להנהיג טוב יותר את קהילותיהם בעת משבר ובמצבי חירום. הרעיון המרכזי הינו: להיות מסוגלים לפעול באופן יעיל ואפקטיבי במצבי משבר וחירום. חיי האדם ובריאותו הם מעל הכול. קהילות חשופות בעידן העכשווי והתקשורתי לשינויים רבים ומגוונים (משברים חברתיים, קהילתיים, כלכליים, תעסוקתיים, אקולוגיים וביטחוניים). העצמת קהילות הנמצאות בשינוי ו/או בהתפתחות מואצת, ו/או תחת איומים מיידים ולאורך זמן הינה הכרחית במציאות המורכבת בה אנו חיים. איכות הקהילה וכוחה מתבטא בין היתר ביכולתה להתארגן, ליזום ולנקוט פעולות מכוונות לשיפור היכולת האישית והקהילתית להתמודדות חיובית ומוצלחת במצביים קשיים ומשברים בתחומים של חברה, כלכלה ואיומים ביטחוניים.

סדנה להורים לילדים עם לקויות למידה והפרעת קשב
הורות היא כיום, ההתמודדות המאתגרת ביותר שהאדם חווה בחייו. הורות משנה אותנו, מעמידה בפנינו אתגרים וקשיים וחוויות אושר מאין כמוהו. יחד עם זאת, למרות שזהו אחד מתפקידי חיינו, ילד אינו מגיע לעולם עם ספר הדרכה. לא כל שכן, ילד לקוי למידה ובעל הפרעת קשב וריכוז. (קש"ר) הורות לילד כזה, מאתגרת אף יותר. דברים שמובנים מאליהם עבור הורים אחרים, אינם מצליחים עם הילד לקוי הלמידה (ל"ל). הסדנה המוצעת מיועדת להורים הנמצאים בצומת של קבלת החלטות, להורים המרגישים אובדי עצות והמבינים שעליהם ללמוד שפה חדשה, שפת "הורות מתקנת ללקויות למידה" וזקוקים לתמיכה בהתמודדות היומיומית עם ילדם לקוי הלמידה.

סדנת "אסטרטגיות למידה" לילדים ונוער
ללמוד איך ללמוד; המונח "אסטרטגיה" שאול מעולם המונחים הצבאי והוא כולל: תכנון הקרב, ביצוע מהלכים, בקרה והערכה של המהלכים שתוכננו ובוצעו. המונח אסטרטגיה בלמידה מתייחס לתכנון וארגון ידע, העשרה וידע עולם כמו גם רכישת דרכי התמודדות עם הידע והמידענות. אסטרטגיות למידה הן רצף של תהליכים קוגניטיביים הניתנים ללמידה והמשפיעים על תהליך עיבוד המידע במטרה להקנות לתלמיד את הכלים כיצד ללמוד, לפתור בעיות ולהשלים משימות באופן עצמאי. הסדנה המוצעת מתמקדת בהקניית כלים ללימוד יעיל ואפקטיבי, התמודדות עם חומר לימודי רב מלל, אסטרטגיות לתכנון ולניהול זמן, אסטרטגיות יעילות לקריאה ולכתיבה, שיפור תהליכי זיכרון, הפעלת בקרה עצמית על תהליכים ותוצרים והתמודדות עם חרדת בחינות. הסדנה מתאימה לילדים מכיתות ה-ו ומעלה.

2 סדנאות לפיתוח מנהיגות פעילים נפתחו ברבעים ו' ו ג' ב 20.5.
מטרות הסדנאות- פיתוח פעילים מנהיגים שיקבלו ידע, כלים ומיומנויות לפעול ולחולל שינוי בתוך הקהילה, תוך איתור צרכים משמעותיים, הגדרת חזון לקהילה, הגדרת מטרות והשגתן.

סדנה לפיתוח צוות המחלקה לעבודה קהילתית חדרה החל במהלך חודש מאי
מטרת הסדנה מענק ידע וכלים לשיפור מיומנויות עבדת הצוות להשגת הישגים מחלקתיים טובים יותר.

ליווי משפחות מפוני גוש קטיף
מכון יוספטל ממשיך ללוות את משפחות מפוני גוש קטיף להגעה לבתי הקבע בבאר גנים ובאשקלון.

תהליך פיתוח ארגוני לאגף חופים באשדוד החל בחודש מרץ
1.גיבוש חזון לאגף חופים – החזון כ"מפת דרכים" להתנהלות, להתנהגות ולשיפור מתמיד על בסיס עקרונות ומשימות אישיות, מחלקתיות ואגפית. 2.הגדרה, תפיסת והפנמת התפקיד, אחריות (תוצאות מיטביות), משאבים(מה אני צריך בכדי להצליח) ומחויבות(למה אני מתחייב) להצלחה בתפקיד ולהצלחת האגף. 3.פיתוח מיומנויות ניהול בסיסיות למנהלי תחנות החופים. 4.שיפור האקלים הצוותי באגף

סדנת מיתוג ושיווק של מרכז המשפחה בחדרה נפתחה ב14.4
מטרת הסדנה: גיבוש אסטרטגיה שיווקית שבאמצעותה נגדיר את תמצית המרכז וערכיו הבסיסיים, חזון, מטרות ויעדים, יושם דגש על בדיקת נושאים שונים ומהותיים כמו מהות השירותים, קהלי יעד , בידול המותג חסרונות ויתרונות יחסיים של המותג . הגדרת ה – DNA של המותג וערכיו הבסיסיים ועל בסיסם נבנה את שפת המותג והאסטרטגיה השיווקית.

שירות מיוחד: טיפול אישי באוכלוסיות בעלי צרכים מיוחדים
טיפול אישי וקבוצתי בילדים ונוער בעלי לקויות למידה, קשיי קשב וריכוז וקשיים רגשיים וחברתיים בבתי ספר, בגנים, במכון ובבית הלקוח.

סדנה חדשנית להתנהגות כלכלית נבונה
סדנה לקבלת החלטות והתנהגות פיננסית נבונה. מטרות הסדנה: • הרחבת הידע והבנת תהליכים מחשבתיים בתהליך קבלת החלטות צרכניות. • היכרות העקרונות לפיהם מתנהלים שווקים פיננסים. • מודעות לסיכונים ולהזדמנויות פיננסיות. • פיתוח מיומנות וביטחון עצמי בקבלת החלטות והתנהגות כלכלית נבונה לשיפור הרווחה הפיננסית.

מספר עמודים: 4
הקודם    1 2 3  4 
 
להצטרפות לרשימת התפוצה 
השאר פרטים
השאר את פרטי הדוא"ל שלך כאן >>  © כל הזכויות שמורות למכון ע"ש גיורא יוספטל
 
                 
                                  

צור קשר

 
yoseftal73@gmail.com
ת.ד. 107 גדרה
03-5346465
לייבסיטי - בניית אתרים