להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


 

איך לבחור הלוואה מתאימה?


ממש כמו כל פרט שנמצא בסדר היום ובחלק משמעותי בחיינו גם ההלוואות הן בין התחומים אשר משרתים אותנו לצרכים השונים. אם בעבר לשמע המילה "הלוואה" נתקפנו רטט של דאגה ודחינו את הנושא על הסף שהרי כיום רבים מאתנו מבינים, במיוחד בעלי העסקים שביננו שתפקיד ההלוואה, במידה ולוקחים אותה מתוך ידע/באמצעות ייעוץ מקצועי יכולה לתרום ולשרת אותנו ולאו דווקא להיות בעורכנו ע"ע ריביות ותוספות על הקרן שמוציאים כל שארית של אווירה מהריאות.
 
 

לקחת הלוואה זה קל – אבל להחזיר זה...

 
יכול להיות קל אף יותר. האמירה הנ"ל היא בין האמירה הנפוצות בקרב מי מאיתנו שהרקע שלו מסתכם בניסיונות עבר כושלים או שמועות , נכונות, על מקרים של "נפילות" עם הלוואות. אולם, חשוב מאוד לדעת, שלקיחת הלוואה באופן חכם ומחושב, עשויה למנוע סיכונים כאלה באחוז ניכר. הלוואות הם "יצורים" דינאמיים וחשוב מאוד להבין א ההבדל בין הלוואה להלוואה ואת ההתאמה שלה לכל צורך ואפשרות החזר.
 
גם אם הלוואה אושר לכם במסגרת בדיקת הזכאות שלכם, אין זה אומר בהכרח כי זו ההלוואה הכדאית והמשתלמת ביותר עבורכם, במקרים רבים, אכן תגיעו למצבים של הלוואה על הלוואה כדי לכסות על ההלוואה הקודמת.
 
הימנעות מתרחישים כאלה, שדרך אגב, נפוצים ושכיחים עד מאוד, הינה מציאותית לחלוטין לאחר הבנת החומר הנלמד או פשוט עבודה עם האנשים והיועצים הנכונים לכם ולא לנותני ההלוואה עצמם.
 
 
 

לא כל הלוואה היא הלוואה נכונה – בחירת נותן ההלוואה לפי המהות

 
 
אנחנו מכירים שני מושגים מרכזיים בתחום ההלוואה: הלוואה בנקאית והלוואה חוץ בנקאית. את ההלוואות החוץ בנקאיות קל הרבה יותר לקבל כתוצאה מהריביות הגבוהות והקלות לקבל אישורים. בבנקים מתבצעת בדיקה מהירה ביותר של האשראי הקיים שלכם, ההכנסות, ההוצאות והיסטוריית ההלוואות וכך ניתנת ההלוואה ובצמוד אליה הריביות.
 

מהן סוגי ההלוואות הנפוצות כיום?

 
כיום ההלוואות הקיימות הן הלוואות פריים והלוואות משתנות או צמודות למדד. הלוואות הפריים הן בין ההלוואות המשתלמות ביותר כיום כתוצאה מהסטטיות היחסית שלהם, במיוחד בשנים האחרונות.
 
זאת תהיה מסוג ההלוואות הנפוצות ביותר שימליצו לכם בבנק כתוצאה מהערובה לכך שהסיכוי הלקוח יחזיר את ההלוואה במלואה ועם מינימום פיגורים יהיה גבוה.
 
את האחוז המוצמד אל הפריים מאחר שהלוואה זו לא ניתנת ללא "חברים נוספים", ניתן להביא אל שולחן הדיונים, כאשר אתם עומדים בפני נטילת הלוואה משמעותית ביותר, חשוב מאוד להסתייע באיש מקצוע או בטיפים מיועץ הלוואות/ איש ניהול סיכונים שיסביר לכם כיצד לקבל תנאים טובים יור.
 

הלוואות במימון גבוה –  זה לא כמה זה איך...

 
כפי שרבים מאתנו יודעים, שומעים ורואים, ישנן אופציות לא מעטות לקבלת הלוואות ואחוזי מימון גבוהים ביותר עם החזרי ריביות גדולים יותר באופן משמעותי. חשוב מאוד לבדוק כמה וכמה פעמים את תנאי ההלוואות ותנאי המימון, מילה יפה יותר להלוואה לפני החתימה וההסכמה.
המאמר נכתב באדיבות אביב יעוץ עסקי הלוואות לעסקים בתנאים נוחים
 
להצטרפות לרשימת התפוצה 
השאר פרטים
השאר את פרטי הדוא"ל שלך כאן >>  © כל הזכויות שמורות למכון ע"ש גיורא יוספטל
 
                 
                                  

צור קשר

 
yoseftal73@gmail.com
ת.ד. 107 גדרה
03-5346465
לייבסיטי - בניית אתרים