להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


 

גישור בין 2 צדדים שנמצאים במחלוקת? - אתם זקוקים לאיש מקצוע!גישור זהו תהליך החוסך הרבה כאב ראש, עימותים מיותרים וגם הוצאות מיותרות. במקום להמשיך לסחוב את המחלוקות – ניתן להגיע לפשרה נוחה לשני הצדדים ולחזור לחיות חיים שפויים. גישור – למי זה מתאים ולמה זה כדאי? על כך במאמר שלפניכם. בדרך כלל כאשר ישנה מחלוקת בין אם מדובר במחלוקת עסקית ובין אם זה בעניין משפחתי ישנה האפשרות של פנייה אל בית המשפט. הבעיה היא שבבית המשפט העניינים מתנהלים בקצב של בית המשפט.. זה אומר שכל נושא עשוי להפוך לסיפור של שנים ארוכות עד אשר יסתיימו כל הדיונים ועד שיתקבל פסק הדין. שלא לדבר על הוצאות המשפט הגבוהות. במקרים מעין אלו מומלץ מאוד לשקול פנייה אל מגשר מקצועי אשר יעשה סדר בין הצדדים וינסה להוביל לפשרה שתהיה מקובלת על שני הצדדים. כל אחד יקבל את חלקו ואת זכויותיו והשלום והשלווה ישובו לשרור בין הצדדים.

גישור – פחות כסף


כאשר משפחה נקלעת למחלוקת קשה בעקבות משבר נישואין או לפני גירושין הרי שנושאים רבים עומדים על הפרק כאשר הוויכוחים על המשמורת, על הכסף המשותף, על הבית ועוד – סוחטים אנרגיה שלילית רבה. פנייה אל בית משפט עשויה להיות אף גרועה יותר כאשר כל המחלוקות הללו יעברו לידי החוק אשר ינהל את כל העניינים בקצב משלו וההוצאות הכספיות במקרה שכזה תהיינה גבוהות מאוד. הגישור הינו תהליך זול בהרבה אשר מאפשר להגיע לפשרה הגיונית במחיר שפוי וסביר פי כמה בהשוואה להוצאות המשפט בבית משפט.

גישור – פחות זמן


כאשר אנחנו פונים אל בית המשפט בעת מחלוקת בכל נושא שלא יהיה – אנחנו נכנסים להליך ארוך, מתיש ומורט עצבים. לעיתים יהיו אלו חודשים ארוכים או אפילו שנים של דיונים עד אשר תתקבל בסופו של דבר ההכרעה בין שני הצדדים.

גישור – פחות עוגמת נפש


הדיונים הארוכים בבית המשפט מושכים גם את המריבה ואת המחלוקות למשך כל הזמן הזה כאשר ישנם כל העת חילופי ההאשמות והטחת עלבונות כאשר התהליך עצמו מעמיק את הקרע וגורם לעוגמת נפש רבה לשני הצדדים. באמצעות תהליך הגישור ניתן להגיע במהירות לפשרה שתתאים לשני הצדדים והיא תעצור את המריבה.

גישור- שני הצדדים יוצאים מרוצים


היתרון המשמעותי ביותר בכל הנושא של גישור במקום פנייה אל בית המשפט הוא שכאשר אנחנו פונים לגישור הרי שהמגשר יעשה את כל המאמצים ואת כל ההשתדלויות להוביל לפשרה שתהיה מקובלת על שני הצדדים.
 
להצטרפות לרשימת התפוצה 
השאר פרטים
השאר את פרטי הדוא"ל שלך כאן >>  © כל הזכויות שמורות למכון ע"ש גיורא יוספטל
 
                 
                                  

צור קשר

 
yoseftal73@gmail.com
ת.ד. 107 גדרה
03-5346465
לייבסיטי - בניית אתרים