להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


 

10 הדברים החשובים שכל מנהל צריך להכיר

ניהול הינו בין המשימות היותר קשות אשר אדם יכול לקחת על עצמו במטרה להצליח. כך או כך, ניהול הינו הרבה יותר מתפקיד בעבודה. הניהול הינו תפיסת חיים וגישה שלמה הכוללת רבדים שונים לעבודה ולאופן ביצוע הפעולות, עד לרמה היומיומית.
  1. תכנית עסקית
כל אלו מוגדרים באמצעות התכנית העסקית. התכנית העסקית היא זו המכתיבה את אופי הפעולה ואת תוואי הדרך כך שהעסק לא "יתפזר" לכיוונים שונים ויאבד מכוחו ומשמעותו. התכנית העסקית מגדירה באופן המדויק ביותר את החזון העסקי, את הדרך להשגת החזון העסקי, את האסטרטגיה המרכזית של החברה וכמו כן אסטרטגיות נלוות אליה.
  1. תכנית עבודה
את התכנית העסקית יש ליישם באופן ריאלי. על מנת ליישם את התכנית העסקית חשוב לבנות תכנית עבודה יישומית אותה ניתן לבטא באמצעות צעדים ריאליים וברורים.
  1. שיווק ומכירות
ההחלטה על אסטרטגיית שיווק היא אינה עניין של מה בכך, ויחד עם זאת היא הכרחית. ישנה חשיבות מרבית להשקעה במכירות ובשיווק על מנת להגדיל את ההכנסות של החברה. ההחלטה על אסטרטגיית המכירות המתאימה צריכה להתקבל יחד עם איש מקצוע הבקיא בתחום.
  1. קורסי פיתוח מנהלים
באמצעות קורס פיתוח מנהלים יכול כל מנהל למצות את האפשרויות הקיימות בו לניהול. קורס מנהלים הינו הכלי האולטימטיבי לביטוי היכולות האישיות בצורה המצליחה ביותר. קורס פיתוח מנהלים מתאים לכל מנהל שיש לו ניסיון בתחום אולם אינו מכיר את היכולות השונות שבו ואת דקויות עולם הניהול ויעזור גם בנושאי אימון קריירה.
  1. צמצום ההוצאות
חסכון הינו בין האלמנטים המשמעותיים ביותר השומרים על כל ארגון ומאפשרים לו להשיג את מטרותיו העיקריות.
  1. איש מקצוע מלווה
שירותי ייעוץ שך איש מקצוע מלווה ומייעץ, כמו גם שירותים של גופים התומכים בעסקים בתחילת דרכם – אלו הם כלים היכולים לסייע באופן משמעותי ביותר לכל ארגון.
  1. שמירה על קווים מנחים
אמנם כל אדם הינו בעל איכויות משלו, תכונות המייחדות אותו ואופי אינדיווידואלי, אולם מעבר לכל אלו ישנן פעולות הנדרשת מכל מנהל באשר הוא. לפעולות אלו חשיבות בלתי מבוטלת ובלעדיהן, הניהול ייתקל בקשיים אינסופיים ובעיות הגדולות, לעיתים, מביצוע המטלה הדרושה.
  1. התייחסות לתכונות הניהול
ישנם אנשים שרואים את עצמם משתלבים באופן טבעי בתפקיד הניהול, בין אם באופן עצמאי באמצעות ניהול עסק ובין אם באופן מקושר תחת ארגון כמנהל שכיר בחברה.
  1. הגדרת החזון
כל עסק הינו ישות כלכלית ומקצועית בפני עצמו. לפיכך, לכל עסק צריכים להיות המאפיינים הייחודיים לו, התכונות שלו, הגדרת הפעילות שלו ועוד.
  1. התמדה
ההתמדה הינה בין הכלים המשמעותיים ביותר להצלחה. חשוב להתמיד ביישום הכלים העסקיים הנכונים לאורך כל הדרך.
 
להצטרפות לרשימת התפוצה 
השאר פרטים
השאר את פרטי הדוא"ל שלך כאן >>  © כל הזכויות שמורות למכון ע"ש גיורא יוספטל
 
                 
                                  

צור קשר

 
yoseftal73@gmail.com
ת.ד. 107 גדרה
03-5346465
לייבסיטי - בניית אתרים